Klientų zona
Demo
Turite klausimų dėl CRM?
+370 657 58414

Teisininkams

Teisininkų veikloje svarbi sutarčių, bylų ir kitų raštų bei dokumentų tvarka, todėl reikalingas sprendimas, kuris pagerintų kiekvieno teisininko darbą bei sutaupytų laiką. Lexita CRM sistema, tai pažangus verslo valdymo sprendimas, kurio pagalba visi duomenys turi savo vietą, lengvai valdomi ir visada greitai randami. Lexita CRM sistemos padeda kiekvienam teisininkui dirbti dar efektyviau - integruota laiko apskaita sistemoje tiksliai apskaičiuoja darbo laiką praleistą prie kiekvienos bylos ir jei reikia sugeneruoja sąskaitą, kurią tuoj pat išsiunčia klientui.  

Užtikrinama duomenų apsauga

Plačiau...

Klientai ir kontaktai

Lengvai ir patogiai valdykite klientų duomenis. Klientų ir kontaktų valdymo moduliuose matysite susistemintą ir išsamią informaciją apie klientus, ją valdysite. Taip pat kaupsite kontaktinius duomenis kuriuos naudojant greitą paiešką rasite. Kliento kortelėje matysite visą bendravimo istoriją, susijusius dokumentus, automatiškai gaunamą informaciją iš Sodros, numatysite galimybes ir atliksite dar daug kitų veiksmų. 

Dirbant komandoje pasitaiko atvejų kai duomenys kartojasi ir taip kyla nesusipratimų dirbant su klientu. Jei pastebėtumėte, kad klientai kartojasi ar yra priskirtas tas pats kontaktinis asmuo prie dviejų skirtingų klientų, galėsite pasinaudoti klientų apjungimo funkcija. Klientų apjungimas padės išvengti nesusipratimų bendraujant su klientu.

Sutartys

Efektyvus sutarčių valdymas Lexita CRM sistemoje. Sutarčių modulyje matomos sudarytos visos sutartys su klientais bei pateikiama išsami informacija: sutarties pagrindiniai duomenys, statusas bei įvesti įkainiai, kuriuos galima taikyti kiekvienai bylai individualiai, todėl sistema automatiškai apskaičiuos darbų sumą. Taip pat sutarties kortelėje galima atlikti ir kitus papildomus veiksmus: sugeneruoti naują dokumentą, pridėti kitus susijusius su sutartimi turimus dokumentus. 

Bylos

Kiekvienas teisininkas dirbs tiksliau ir patogiau. Lexita CRM sistemoje bylų registras padės geriau valdyti kiekvieną bylą, nereikės gaišti laiko ieškant bylos ir visų susijusių duomenų. Kortelėje pateikiama bylos išsami informacija, susiję dokumentai, bylos eiga, oponentai padės geriau valdyti kiekvieną bylą. Taip pat prie bylos galima priskirti kelis atsakingus teisininkus, vesti laiko apskaitą atliekamų darbų bei automatiškai sugeneruoti sąskaitą. 

Laiko apskaita

Jums nebereikės naudoti atskirų programų laiko apskaitai, viską rasite vienoje Lexita CRM sistemos. Jūsų patogumui yra sukurtas specialus laikmatis, kurio pagalba galėsite tiksliai apskaičiuoti savo darbo laiką praleistą prie bylos, o laiko apskaitos modulyje matysite automatiškai apskaičiuotą ir susumuotą laiką.  

Sąskaitos

Lengvai valdykite siunčiamas sąskaitas. Vos kelių mygtukų paspaudimu išrašysite kreditinę sąskaitą, sugeneruosite ir išsiųsite įprastą ar išankstinę sąskaitą iš beveik visų modulių pasirinktiems klientams. Išsiuntę sąskaitą modulyje matysite kokia yra būsena, todėl jei klientas laiku neapmokės sąskaitos vieno mygtuko paspaudimu išsiųsite priminimą dėl apmokėjimo. Taip pat Lexita CRM sistemoje matysite klientų skolas, jūsų apmokėtas ir laukiamas apmokėjimo sąskaitas.

Būsimos sąskaitos

Planuokite ateinančio laikotarpio pajamas. Būsimų sąskaitų modulyje matysite prie kiekvienos pasirinktos bylos sudarytas sumas už suteiktas paslaugas, įsiskolinimus, permokas, kitą išsamią informaciją susijusią su sąskaita: apskaičiuotas laikas, įkainiai kiekvienos suteiktos paslaugos. Taip pat lengvai, kelių mygtukų paspaudimu, sugeneruosite sąskaitas ir išsiųsite klientui, todėl bus lengviau valdyti ir planuoti pajamas. 

Dokumentai

Visi svarbiausi jūsų dokumentai vienoje sistemoje. Gaunamus ir siunčiamus raštus, sudarytas sutartis tiek su klientais tiek su tiekėjais matysite vienoje sistemoje, o prireikus filtrų ir greitosios paieškos pagalba lengvai rasite norimą dokumentą.   

Honoraro skaičiavimas

Nebegaiškite laiko skaičiuojant honorarą. Lexita CRM automatiškai apskaičiuos kiekvieno teisininko honorarą atsižvelgiant į sistemoje suvestus duomenis ir suteiktas paslaugas, o jums tereikės sugeneruoti ataskaitą, kurioje matysite norimus duomenis. 

Darbų planavimas

Efektyviau planuokite darbus su Lexita CRM. Sistemoje kiekvienas darbuotojas planuos savo darbo laiką - kalendoriuje matys darbo užimtumą, planuojamus susitikimus, skambučius, kuriuos jei reikės sistema primins.

Planuojant darbus taip pat labai pravers užduočių modulis, kuriame sukursite užduotis ir priskirsite konkrečiam darbuotojui. Priskyrę užduotį visada matysite koks yra progresas, todėl bus lengva planuoti kitus darbus. 

El. paštas

Dar daugiau svarbios informacijos Lexita CRM sistemoje! Kiekvienoje kliento kortelėje matomi tiek siųsti, tiek gauti elektroniniai laiškai bei jų turinys.Sinchronizavimas su elektroniniu paštu padės geriau ir efektyviau valdyti bendravimą su klientu, išsiaiškinti poreikius bei neprarasti svarbios bendravimo istorijos dalies. 

Informacijos sauga

Duomenų saugumas Lexita CRM sistemoje garantuotas. Pasinaudojęs vartotojų valdymo funkcija vadovas ar kitas paskirtas atsakingas asmuo galės valdyti kiekvieno darbuotojo prieinamumą prie turimos informacijos sistemoje. Taip pat vartotojų valdymo funkcijos pagalba visada bus matoma darbuotojo prisijungimo istoriją - kada prisijungė prie sistemos ir iš kokio IP adreso.  

Vartotojų aktyvumas

Žinokite ką veikia jūsų darbuotojai darbo metu. Matysite kurie darbuotojai yra prisijungę prie sistemos, koks yra jų aktyvumas bei kokie atlikti veiksmai (sudaryta sutartis, skambutis, apmokėta sąskaita, pakeisti duomenys ir visi kiti įvykiai). 

Veiklos analizė

Analizuokite darbuotojų veiklą ir priimkite geriausius sprendimus jūsų verslui. Sistemoje sugeneruosite įvairias ataskaitas pagal skirtingus modulius ir filtrus, kurių pagalba lengviau ir tiksliau analizuosite įmonės veiklą, kiekvieno darbuotojo našumą, pajams ir kt.

Šablonai

Taupykite laiką. Jūs sukursite sąskaitų, sutarčių ir kitų raštų šablonus, o Lexita CRM sistema automatiškai pritaikys linksniavimą bei įrašys sumą žodžiais siunčiant dokumentą ir taip nebegaišite laiko kievieną kartą sudarant sutartį ar išrašant sąskaitą. Prireikus lengvai, vieno mygtuko paspaudimu, sugeneruosite klientui sutartį ar sąskaitą ir ją tuojaus pat išsiųsite. 

Greitas eksportavimas

Jūsų patogesniam ir spartesniam darbui – greitas eksportavimas. Su Lexita CRM jūs galėsite kiekvieno modulio duomenis vieno mygtuko paspaudimu eksportuoti į Excel. Taip pat lengvai  eksportuosite ar importuosite duomenis iš/į buhalterinės apskaitos programą Rivilė, todėl tai labai pravers tvarkant įmonės buhalteriją. 

Duomenų paieška

Jums nebereikės gaišti laiko ieškant duomenų. Visoje Lexita CRM sistemoje, prie kiekvieno modulio galėsite pasinaudoti greita duomenų paieška, kurios pagalba sutaupysite daug laiko ieškant duomenų. Pakaks įrašyti vos kelias raides ir matysite visus susijusius duomenis. Dar greitesnei ir tikslesnei paieškai galėsite pasinaudoti filtrais pritaikytais prie kiekvieno modulio.

Redagavimo istorija

Neprarasite naudingos informacijos apie klientą. Kiekvienoje kliento kortelėje matysite redagavimo istoriją - padarytus pakeitimus, prieš tai buvusias reikšmes bei kas pakeitė duomenis, todėl išvengsite nesusipratimų ir neprarasite naudingos informacijos apie klientą. 

Pritaikymas

Galimas sistemos koregavimas pagal jūsų poreikius. Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą geriausiai atitinkantį jūsų verslo poreikius. 

Susisiekite su mumis!
  Pageidauju CRM prezentacijos
Išbandykite
DEMO
Kaina
  Konsultacija gyvai