Klientų zona
Demo
Turite klausimų dėl CRM?
+370 657 58414

Duomenų apsauga

UAB LEXITA skiria didelį dėmesį klientų duomenų apsaugos užtikrinimui ir nepertraukiamam darbui:

Yra įvairių priemonių užtikrinančių duomenų saugumą, tačiau siekiant aukštos duomenų apsaugos vienos saugumo priemonės nepakanka. Kad užtikrintume maksimalų duomenų saugumą dirbant sistemoje pritaikėme kelias priemones:

Patikimas duomenų centras

Nuolatos investuojame į naujausią, ypač patikimą techninę ir programinę įrangą, todėl beveik nelieka gedimo tikimybės. Taip pat serveris techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis yra apsaugotas nuo duomenų praradimo, sunaikinimo, prieigos, keitimo ar platinimo veiksmų, kuriuos inicijuotų tam įgaliojimų neturintys asmenys. Aukštos kokybės bei nuolatos prižiūrimi serveriai užtikrina nepertraukiamą darbą net didžiausio piko metu ar įvykus nelaimei.

Schema kaip veikia UAB Lexita duomenų centras: 

 

Duomenų centre įdiegta belaidė rezervinė linija, kuri užtikrina, kad net esant fizinam tinklo gedimui serverių darbas nesutriks, tik šiek tiek sulėtės kol bus pašalintas optikos gedimas. Taip pat centre  įdiegtas rezervinis elektros tiekimas iš kito elektros įvado ir UPS sistema.

Duomenų dubliavimo sistemos

Serveriuose esame įdiegę informacijos dubliavimo sistemą RAID, kuri užtikrina nepertraukiamą veiklą sugedus net keliems diskams. Jūsų duomenų atsarginės kopijos yra daromos kartą į dieną, į geografiškai nutolusį serverį, todėl garantuojama apsauga nuo tyčinio ar netyčinio duomenų sunaikinimo.

SSL  saugaus ryšio sertifikatas

Lexita CRM Sistemos naudojimo metu duomenys keliauja saugiu SSL serttifikatu apsaugotu ryšiu (kriptografija),  papildomai serveriuose yra kaupiami saugumo duomenys ir statistikos tikslais (pavyzdžiui, IP adresas, data, laikas ir atlikti veiksmai).

SSL sertifikatas (angl. Secure Sockets Layers) dažnai naudojamas bankuose. Tai tokia apsaugos technologija, kuri naudojama duomenų šifravimui ir saugaus ryšio palaikymui tarp serverio ir naršyklės. Tokiu būdu šifruojama informacija nepatenka trečiosioms šalims, todėl galėsite būti ramūs dėl duomenų konfidencialumo.

Konfidencialumo sutartys

Prieigą prie duomenų turi tik keli įgalioti asmenys, kurie atsakingi už sistemos bei serverio techninę ir programinę priežiūrą. Su šiais asmenimis pasirašytos konfidencialumo sutartys ir numatyta materialinė atsakomybė. 

Susisiekite su mumis!
  Pageidauju CRM prezentacijos
Išbandykite
DEMO
  Konsultacija gyvai