Klientų zona
Demo
Turite klausimų dėl CRM?
+370 657 58414

Logistikos kompanijoms

Logistikos kompanijos tikslas - greitas bei kokybiškas klientų aptarnavimas. Tam, kad šie tikslai būtų pasiekti reikalingas efektyvus ir pažangus sprendimas verslo valdymui. Vienas iš pažangiausių sprendimų šiuo metu yra CRM sistema. Lexita CRM sistemoje kaupiami ir valdomi duomenys padeda dirbti efektingiau, geriau organizuoti pervežimus, įmonės vidinį darbą. Sistema didina kiekvieno darbuotojo našumą, padeda sumažinti klientų aptarnavimo kaštus, o tuo pačiu didėja klientų pasitenkinimas aptarnavimo kokybe ir greičiu.

Užtikrinama duomenų apsauga

Plačiau...

Užsakovai ir vežėjai

Lengvai planuokite pervežimus su Lexita CRM sistema. Matysite sukauptus vežėjų ir užsakovų kontaktinius duomenis, iš kokios į kokią šalį veža ir kitą reikalingą informaciją, o vežėjų modulyje matysite ne tik išsamią kontaktinę informaciją, bet ir tinkamus pervežimus, todėl greičiau  ir lengviau planuosite darbus. Užsakovų modulyje kiekvienam užsakovui galėsite priskirti prioritetą, todėl darbą planuosite dar efektingiau.       

Registras

Registruokite visus pervežimus ir valdykite savo įmonės veiklą tikslingai. Registro modulyje matysite įvykusius, esamus ir suplanuotus pervežimus, išsamią informaciją apie užsakovą, vežėją, krovinį, sąskaitos būseną, todėl galėsite daryti tikslesnias išvadas, analizuoti bei geriau organizuoti veiklą.  

Pervežimai

Efektyviau planuokite pervežimus. Pervežimų modulyje matysite esamus ir būsimus pervežimus, o kortelėje matysite dar išsamesnę informaciją susijusią su jūsų pasirinktu pervežimu. Taip pat sistema pagal suvestus duomenis automatiškai sugeneruos ir pasiūlys tinkamiausius vežėjus kiekvienam kroviniui, todėl didės darbo tempas.

El. paštas

Dar daugiau svarbios informacijos Lexita CRM sistemoje! Kiekvienoje kliento kortelėje matomi tiek siųsti, tiek gauti elektroniniai laiškai bei jų turinys.Sinchronizavimas su elektroniniu paštu padės geriau ir efektyviau valdyti bendravimą su klientu, išsiaiškinti poreikius bei neprarasti svarbios bendravimo istorijos dalies. 

Sąskaitos

Lengvai valdykite siunčiamas sąskaitas. Vos kelių mygtukų paspaudimu išrašysite kreditinę sąskaitą, sugeneruosite ir išsiųsite įprastą ar išankstinę sąskaitą iš beveik visų modulių pasirinktiems klientams. Išsiuntę sąskaitą modulyje matysite kokia yra būsena, todėl jei klientas laiku neapmokės sąskaitos galėsite vieno mygtuko paspaudimu išsiųsti priminimą dėl apmokėjimo.Taip pat visada matysite vežėjų sąskaitas, kurias galėsite lengvai apmokėti. 

Atlyginimo skaičiavimas

Jums nebereikės gaišti laiko skaičiuojant atlyginimą. Lexita CRM automatiškai apskaičiuos kiekvieno vadybininko atlyginimą atsižvelgiant į sistemoje suvestus duomenis ir suteiktas paslaugas, o jums tereikės sugeneruoti ataskaitą, kurioje matysite norimus duomenis.

Šalių filtras

Dar greitesniam bei patogesniam jūsų darbui planuojant tarptautinius pervežimus. Lexita CRM sistemoje skirtoje logistikos kompanijoms, kurios vykdo tarptautinius pervežimus yra šalių filtras, kuris padės greičiau rasti reikiamus vežėjus ar užsakovus. 

Šablonai

Taupykite laiką. Jūs sukursite sąskaitų, sutarčių ir kitų raštų šablonus, o Lexita CRM sistema automatiškai pritaikys linksniavimą bei įrašys sumą žodžiais siunčiant dokumentą ir taip nebegaišite laiko kievieną kartą sudarant sutartį ar išrašant sąskaitą. Prireikus lengvai, vieno mygtuko paspaudimu, sugeneruosite klientui sutartį ar sąskaitą ir ją tuojaus pat išsiųsite. 

Informacijos sauga

Duomenų saugumas Lexita CRM sistemoje garantuotas. Pasinaudojęs vartotojų valdymo funkcija vadovas ar kitas paskirtas atsakingas asmuo galės valdyti kiekvieno darbuotojo prieinamumą prie turimos informacijos sistemoje. Taip pat vartotojų valdymo funkcijos pagalba visada bus matoma darbuotojo prisijungimo istoriją - kada prisijungė prie sistemos ir iš kokio IP adreso.     

Duomenų paieška

Jums nebereikės gaišti laiko ieškant duomenų. Visoje Lexita CRM sistemoje, prie kiekvieno modulio galėsite pasinaudoti greita duomenų paieška, kurios pagalba sutaupysite daug laiko ieškant duomenų. Pakaks įrašyti vos kelias raides ir matysite visus susijusius duomenis. Dar greitesnei ir tikslesnei paieškai galėsite pasinaudoti filtrais pritaikytais prie kiekvieno modulio.

Redagavimo istorija

Neprarasite naudingos informacijos apie klientą. Kiekvienoje kliento kortelėje matysite redagavimo istoriją - padarytus pakeitimus, prieš tai buvusias reikšmes bei kas pakeitė duomenis, todėl išvengsite nesusipratimų ir neprarasite naudingos informacijos apie klientą. 

Veiklos analizė

Analizuokite darbuotojų veiklą su Lexita CRM ir priimkite geriausius sprendimus jūsų verslui. Sistemoje sugeneruosite įvairias ataskaitas pagal skirtingus modulius ir filtrus, kurių pagalba lengviau ir tiksliau analizuosite įmonės veiklą, kiekvieno darbuotojo našumą, pajams ir kt., o dar tikslesnei įmonės veiklos analizei galėsite pasinaudoti analitikos funkcija, kuri pateiks statistinius veiklos duomenis pagal jūsų pasirinktus filtrus.  

Vartotojų aktyvumas

Žinokite ką veikia jūsų darbuotojai darbo metu. Matysite kurie darbuotojai yra prisijungę prie sistemos, koks yra jų aktyvumas bei kokie atlikti veiksmai (sudaryta sutartis, skambutis, apmokėta sąskaita ir visi kiti įvykiai). 

Pritaikymas

Galimas sistemos koregavimas pagal jūsų poreikius. Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą geriausiai atitinkantį jūsų verslo poreikius.

Susisiekite su mumis!
  Pageidauju CRM prezentacijos
Išbandykite
DEMO
Kaina
Video
  Konsultacija gyvai