Klientų zona
Demo
Turite klausimų dėl CRM?
+370 657 58414

Klientų zona - greitesnis problemų sprendimas!

2015-02-23

Sukūrėme patogią klientų zoną, kurioje kiekvienas mūsų klientas gali registruoti problemas ar pastebėjimus specialiai jiems pritaikytoje klientų zonoje. Nuo šiol prisijungę prie sistemos klientai gali patogiai ir greitai:

  • registruoti  CRM sistemos, hostingo, tinklalapio, IT ūkio priežiūros paslaugų problemas bei pasiūlymus;
  • matyti gaunamas už paslaugas sąskaitas;
  • valdyti įmonės kontaktinę informaciją bet kuriuo paros metu.

Užpildžius naują užduoties bilietą mūsų programuotojai iškart mato sistemoje, todėl problema pradedama spręsti kaip įmanoma greičiau. Sistemoje garantuojamas užduočių atsekamumas, nes kiekvienai užduočiai priskiriamas unikalus ID, užduoties registravimo ir išsprendimo data, bei kita, kliento pateikta informacija. 

Pildant naują užduoties bilietą sutrumpinamas problemos sprendimo laikas - nebereikia gaišti laiko skambinant ir telefonu aiškinantis problemą. Užpildžius problemos kortelę modulyje „Užduotys“ visuomet yra matomas statusas. Taip pat užpildytos problemos kortelėje yra pritaikytas komentarų rašymas ir dokumentų prisegimas (prisegami problemos vaizdai). Komentarų rašymas leidžia komunikuoti pačioje klientų zonos sistemoje.

Taip pat klientų zonoje mūsų klientai mato sąskaitų sąrašą už gaunamas paslaugas. Prie kiekvienos sąskaitos rodomas  statusas, kuris atnaujinamas, kai gauname mokėjimą.

Pasitaiko atvejų kai pasikeičia įgaliotas kontaktinis asmuo ar įmonės informacija, tačiau šiuos duomenis bet kuriuo metu galima pakeisti klientų zonoje. Taip išvengiame nesusipratimų ir sutaupome laiką perduodant svarbią informaciją.   

Prisijungti prie klientų zonos galite paspaudę ant nuorodos: http://klientams.lexita.lt/ 

Previous Next
2016-08-11
septyni-metai-7-ta-crm-versija
2015-02-23
Klientų zona - greitesnis problemų sprendimas!
2014-04-09
Skambuciai tiesiai iš Lexita CRM sistemos
2014-03-19
Elektroninis paštas Lexita CRM sistemoje
2014-03-05
Efektyvesni priminimai
2014-03-05
Papildomas užduočių funkcionalumas
2013-10-09
Patogesnis bendravimas su kolegomis
  Konsultacija gyvai