Klientų zona
Demo
Turite klausimų dėl CRM?
+370 657 58414

Paslaugų ir pardavimų sektoriui

Paslaugų ir pardavimų sektoriuje svarbus greitas bei kokybiškas aptarnavimas. Siekiant šio tikslo svarbu atsižvelgti į naujus technologinius sprendimus, kurie gerintų darbo kokybę, todėl sukūrėme pažangų verslo valdymo sprendimą, kuris ne tik gerina ir palengvina kasdienį darbą, bet ir didina kiekvieno darbuotojo našumą. Lexita CRM sistemoje kaupiami visi klientų duomenys, bendravimo istorija, kuri padeda užtikrinti didesnį klientų pasitenkinimą aptarnavimo kokybe. Su sistema lengviau organizuoti darbų eigą ir vykdymą, analizuoti įmonės veiklą bei numatyti verslo galimybes.

Užtikrinama duomenų apsauga

Plačiau...

Klientai ir kontaktai

Lengvai ir patogiai valdykite klientų duomenis. Klientų ir kontaktų valdymo moduliuose matysite susistemintą ir išsamią informaciją apie klientus, ją valdysite. Taip pat kaupsite kontaktinius duomenis kuriuos naudojant greitą paiešką rasite. Kliento kortelėje matysite visą bendravimo istoriją, susijusius dokumentus, automatiškai gaunamą informaciją iš Sodros, numatysite galimybes ir atliksite dar daug kitų veiksmų. 

Dirbant komandoje pasitaiko atvejų kai duomenys kartojasi ir taip kyla nesusipratimų dirbant su klientu. Jei pastebėtumėte, kad klientai kartojasi ar yra priskirtas tas pats kontaktinis asmuo prie dviejų skirtingų klientų, galėsite pasinaudoti klientų apjungimo funkcija. Klientų apjungimas padės išvengti nesusipratimų bendraujant su klientu.

Sąskaitos

Lengvai valdykite siunčiamas ir gaunamas sąskaitas. Vos kelių mygtukų paspaudimu išrašysite kreditinę sąskaitą, sugeneruosite ir išsiųsite įprastą ar išankstinę sąskaitą iš beveik visų modulių pasirinktiems klientams. Išsiuntę sąskaitą modulyje matysite kokia yra būsena, todėl jei klientas laiku neapmokės sąskaitos vieno mygtuko paspaudimu išsiųsite priminimą dėl apmokėjimo.

Taip pat lengvai galėsite valdyti savo išlaidas. Išlaidų modulyje matysite jūsų apmokėtas, neapmokėtas ar vėluojančias sąskaitas, todėl lengviau planuosite išlaidas. 

Užsakymai

Dirbkite lanksčiai. Jūsų ir klientų patogumui užsakymų modulyje sukuriant naują užsakymą turėsite galimybę sudaryti skirtingus mokėjimo planus. Taip pat šiame modulyje matysite išsamią informaciją apie klientą, o prireikus mygtuko paspaudimu sugeneruosite sutartį ar išrašysite sąskaitą. Pilnai sugeneravę užsakymą priskirsite prioritetą ir matysite kokiame etape yra atliekami darbai. Užsakymo modulis gerins darbų organizavimą. 

Galimybės

Dabar su Lexita CRM galite numatyti verslo galimybes. Galimybių modulyje rasite visą reikiamą informaciją apie klientus: susijusius įvykius, dokumentus, bendravimo istoriją, kuri leis kiekvienam  klientui priskirti prioritetą, todėl žinosite kam reikėtų skirti daugiau dėmesio,  kas yra sutarta ir kokios yra realios galimybės sudaryti sutartį. 

Darbų planavimas

Efektyviau planuokite darbus su Lexita CRM. Sistemoje kiekvienas darbuotojas planuos savo darbo laiką - kalendoriuje matys darbo užimtumą, planuojamus susitikimus, skambučius, kuriuos jei reikės sistema primins.

Planuojant darbus taip pat labai pravers užduočių modulis, kuriame sukursite užduotis ir priskirsite konkrečiam darbuotojui. Priskyrę užduotį visada matysite koks yra progresas, todėl bus lengva planuoti kitus darbus. 

Periodinės paslaugos

Numatykite ateinančio laikotarpio pajamas. Periodinių paslaugų modulyje matysite sudarytas periodines sutartis, sąskaitas, todėl lengviau galėsite planuoti ateinančio laikotarpio pajamas.

Klientų zona

Dirbkite efektyviau. Klientų zonos modulyje matysite išsamią informaciją apie užduotis susijusias tik su klientais. Lengvai valdysite užduočių vykdymą, matysite kam yra priskirta užduotis, koks yra prioritetas, užduoties statusą ir kitą norimą informaciją. Klientų zonos modulio pagalba sumažės nesusipratimų tikimybė dėl neatliktų darbų, gerės darbų organizavimas ir didės klientų pasitenkinimas aptarnavimo kokybe.

Dokumentai

Visi svarbiausi jūsų dokumentai vienoje sistemoje. Sutartis sudarytas tiek su klientais tiek su tiekėjais matysite vienoje sistemoje, o prireikus filtrų ir greitosios paieškos pagalba lengvai rasite norimą dokumentą.   

El. paštas

Dar daugiau svarbios informacijos Lexita CRM sistemoje! Kiekvienoje kliento kortelėje matomi tiek siųsti, tiek gauti elektroniniai laiškai bei jų turinys.Sinchronizavimas su elektroniniu paštu padės geriau ir efektyviau valdyti bendravimą su klientu, išsiaiškinti poreikius bei neprarasti svarbios bendravimo istorijos dalies. 

Atsargos

Su Lexita CRM verslo valdymo sistema galėsite pamiršti netikėtumus. Visada žinosite kokios prekės yra likusios ir koks jų likutis, todėl papildysite atsargas laiku ir taip išvengsite kylančių nepatogumų. 

Šablonai

Taupykite laiką. Jūs sukursite sąskaitų, sutarčių ir kitų raštų šablonus, o Lexita CRM sistema automatiškai pritaikys linksniavimą bei įrašys sumą žodžiais siunčiant dokumentą ir taip nebegaišite laiko kievieną kartą sudarant sutartį ar išrašant sąskaitą. Prireikus lengvai, vieno mygtuko paspaudimu, sugeneruosite dokumentą ir tuojaus pat išsiųsite. 

Redagavimo istorija

Neprarasite naudingos informacijos apie klientą. Kiekvienoje kliento kortelėje matysite redagavimo istoriją - padarytus pakeitimus, prieš tai buvusias reikšmes bei kas pakeitė duomenis, todėl išvengsite nesusipratimų ir neprarasite naudingos informacijos apie klientą. 

Informacijos sauga

Duomenų saugumas Lexita CRM sistemoje garantuotas. Pasinaudojęs vartotojų valdymo funkcija vadovas ar kitas paskirtas atsakingas asmuo galės valdyti kiekvieno darbuotojo prieinamumą prie turimos informacijos sistemoje. Taip pat vartotojų valdymo funkcijos pagalba visada bus matoma darbuotojo prisijungimo istoriją - kada prisijungė prie sistemos ir iš kokio IP adreso.    

Duomenų paieška

Jums nebereikės gaišti laiko ieškant duomenų. Visoje Lexita CRM sistemoje, kiekviename modulyje galėsite pasinaudoti greita duomenų paieška, kurios pagalba sutaupysite daug laiko ieškant duomenų. Pakaks įrašyti vos kelias raides ir matysite visus susijusius duomenis. Dar greitesnei ir tikslesnei paieškai galėsite pasinaudoti filtrais pritaikytais prie kiekvieno modulio.

Greitas eksportavimas

Jūsų patogesniam ir spartesniam darbui – greitas eksportavimas. Dabar jūs galėsite kiekvieno modulio duomenis vieno mygtuko paspaudimu eksportuoti į Excel. Taip pat lengvai eksportuosite ar importuosite duomenis iš/į buhalterinės apskaitos programą Rivilė, todėl tai labai pravers tvarkant įmonės buhalteriją. 

Veiklos analizė

Analizuokite darbuotojų veiklą su Lexita CRM ir priimkite geriausius sprendimus jūsų verslui. Sistemoje sugeneruosite įvairias ataskaitas pagal skirtingus modulius ir filtrus, kurių pagalba lengviau ir tiksliau analizuosite įmonės veiklą, kiekvieno darbuotojo našumą, pajams ir kt., o dar tikslesnei įmonės veiklos analizei galėsite pasinaudoti analitikos funkcija, kuri pateiks statistinius veiklos duomenis pagal jūsų pasirinktus filtrus.  

Vartotojų aktyvumas

Žinokite ką veikia jūsų darbuotojai darbo metu. Matysite kurie darbuotojai yra prisijungę prie sistemos, koks yra jų aktyvumas bei kokie atlikti veiksmai (sudaryta sutartis, skambutis, apmokėta sąskaita, pakeisti duomenys ir visi kiti įvykiai). 

Pritaikymas

Galimas sistemos koregavimas pagal jūsų poreikius. Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą geriausiai atitinkantį jūsų verslo poreikius. 

Susisiekite su mumis!
  Pageidauju CRM prezentacijos
Išbandykite
DEMO
Kaina
  Konsultacija gyvai