Klientų zona
Demo
Turite klausimų dėl CRM?
+370 657 58414

Žalų reguliavimui

Žalų reguliavimo procesas reikalauja nemažų sąnaudų tiek laiko, tiek kaštų atžvilgiu, bet dabar yra galimybė, kuri leis sumažinti šias sąnaudas. Su Lexita CRM sistema darbas vyksta greičiau, lengva organizuoti, analizuoti ir administruoti įmonės veiklą. Sistemoje visi duomenys turi jiem skirtą vietą, nepasimeta bei leidžia efektingiau dirbti, todėl didėja klientų pasitenkinimas aptarnavimo kokybe.

Užtikrinama duomenų apsauga

Plačiau...

Klientai

Lengvai ir patogiai valdykite klientų duomenis. Šiame modulyje matysite susistemintą ir išsamią informaciją apie klientus, galėsite kaupti kontaktinius duomenis, kuriuos prireikus naudojant greitą paiešką, rasite. Taip pat matysite visą bendravimo su klientu istoriją, susijusius dokumentus, galėsite numatyti galimybes ir atlikti dar daug kitų veiksmų. Taip pat lengvai, vienu paspaudimu, galėsite eksportuoti duomenis į Excel.

Įvykių registras

Efektyvesniam darbui pritaikytas modulis skirtas žalų reguliavimo sektoriui . Registro modulyje rasite bei valdysite veiklos išsamią informaciją apie kiekvieną įvykį, kurią galėsite filtruoti pagal užsakovą, regioną, ekspertą ir kt. Iš šio modulio greitai ir lengvai, vieno mygtuko mygtuko paspaudimu, išrašysite sąskaitą specialiems klientams.

Sąskaitos

Lengvai valdykite sąskaitas. Vos kelių mygtukų paspaudimu išrašysite kreditinę sąskaitą, sugeneruosite  ir išsiųsite sąskaitą iš beveik visų modulių pasirinktiems klientams. Išsiuntę sąskaitą modulyje matysite kokia yra būsena, todėl jei klientas laiku neapmokės sąskaitos galėsite vieno mygtuko paspaudimu išsiųsti priminimą dėl apmokėjimo. 

Darbų planavimas

Visada žinokite apie svarbius įvykius. Lexita CRM sistemoje kiekvienas darbuotojas galės planuoti savo darbo laiką - kalendoriuje matys darbo užimtumą, visus susitikimus, skambučius ir kitus įvykius, galės ne tik pažymėti įvykį, bet ir priskirti priminimą, kad reikiamu momentu primintų apie susitikimą, skambutį ir kt.

Planuojant darbus taip pat labai pravers užduočių modulis, kuriame galėsite sukurti užduotis ir priskirti konkrečiam darbuotojui. Priskyrę užduotį visada matysite koks yra progresas, todėl bus lengviau planuoti kitus darbus.

Kainų valdymas

Patogesniam ir greitesniam jūsų darbui. Įveskite kainas į sistemą ir Lexita CRM automatiškai apskaičiuos darbų sumą, todėl nebegaišite laiko skaičiuodami, galėsite tuojaus pat klientui išrašyti ir išsiųsti sąskaitą. 

Redagavimo istorija

Neprarasite naudingos informacijos apie klientą. Kiekvienoje kliento kortelėje matysite redagavimo istoriją - padarytus pakeitimus, prieš tai buvusias reikšmes bei kas pakeitė duomenis, todėl išvengsite nesusipratimų ir neprarasite naudingos informacijos apie klientą.  

Informacijos sauga

Duomenų saugumas Lexita CRM sistemoje garantuotas. Pasinaudojęs vartotojų valdymo funkcija vadovas ar kitas paskirtas atsakingas asmuo galės valdyti kiekvieno darbuotojo prieinamumą prie turimos informacijos sistemoje. Taip pat vartotojų valdymo funkcijos pagalba visada bus matoma darbuotojo prisijungimo istoriją - kada prisijungė prie sistemos ir iš kokio IP adreso.     

El. paštas

Dar daugiau svarbios informacijos Lexita CRM sistemoje! Kiekvienoje kliento kortelėje matomi tiek siųsti, tiek gauti elektroniniai laiškai bei jų turinys.Sinchronizavimas su elektroniniu paštu padės geriau ir efektyviau valdyti bendravimą su klientu, išsiaiškinti poreikius bei neprarasti svarbios bendravimo istorijos dalies. 

Duomenų paieška

Jums nebereikės gaišti laiko ieškant duomenų. Visoje Lexita CRM sistemoje, prie kiekvieno modulio galėsite pasinaudoti greita duomenų paieška, kurios pagalba sutaupysite daug laiko ieškant duomenų. Pakaks įrašyti vos kelias raides ir matysite visus susijusius duomenis. Dar greitesnei ir tikslesnei paieškai galėsite pasinaudoti filtrais pritaikytais prie kiekvieno modulio.

Greitas eksportavimas

Jūsų patogesniam ir spartesniam darbui – greitas eksportavimas. Dabar jūs galėsite kiekvieno modulio duomenis vieno mygtuko paspaudimu eksportuoti į Excel. Taip pat lengvai eksportuosite ar importuosite duomenis iš/į buhalterinės apskaitos programą Rivilė, todėl tai labai pravers tvarkant įmonės buhalteriją. 

Šablonai

Taupykite laiką. Sukurkite sąskaitų, sutarčių ir kitų raštų šablonus ir jums nebereikės gaišti laiko ruošiant dokumentus. Lexita CRM sistema generuojant sutartį automatiškai pritaikys linksniavimą bei įrašys sumą žodžiais. Vieno mygtuko paspaudimu sugeneruosite sąskaitą, sutartį ar kitą dokumentą ir taip pat lengvai išsiųsite klientui. Taip pat sukurę naujienlaiškių šablonus, visada informuosite klientus apie pasikeitimus, naujienas, pasiūlymus. 

Veiklos analizė

Analizuokite darbuotojų veiklą su Lexita CRM ir priimkite geriausius sprendimus jūsų verslui. Sistemoje sugeneruosite įvairias ataskaitas pagal skirtingus modulius ir filtrus, kurių pagalba lengviau ir tiksliau analizuosite įmonės veiklą, kiekvieno darbuotojo našumą, pajams ir kt.

Vartotojų aktyvumas

Žinokite ką veikia jūsų darbuotojai darbo metu. Matysite kurie darbuotojai yra prisijungę prie sistemos, koks yra jų aktyvumas bei kokie atlikti veiksmai (sudaryta sutartis, skambutis, apmokėta sąskaita ir visi kiti įvykiai). 

Pritaikymas

Galimas sistemos koregavimas pagal jūsų poreikius. Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą geriausiai atitinkantį jūsų verslo poreikius. 

Susisiekite su mumis!
  Pageidauju CRM prezentacijos
Išbandykite
DEMO
Kaina
  Konsultacija gyvai